Producenci

Reklama

Dostawcy

Befado Dr Orto 984D

Befado Dr Orto 984D

Wybierz kolor:

Cancel


85,00 zł brutto

 

Wygodne i komfortowe obuwie damskie zaprojektowane z myślą o użytkowaniu po domu jak i na zewnątrz. Na cholewce wykorzystano rozciągający się, elastyczny materiał umożliwiający dopasowanie do zniekształconej stopy. Podeszwa wykonana ze sprężystego PU zabezpiecza przed mikrourazami. Dzięki zapięciu na rzep, obuwie łatwo i szybko się zakłada. Polecane również dla osób ze stopą cukrzycową.

 

Właściwości obuwia dr Orto:

Obuwie dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącymi na zespół stopy cukrzycowej, a także dotkniętymi zmianami reumatoidalnymi stóp. Obuwie Dr Orto posiada cechy funkcjonalno-zdrowotne a kształty i wymiary wnętrza są idealnie dostosowane do potrzeb i wymagań stóp osób chorych. W obuwiu Dr Orto dzięki zastosowaniu kopyta o dużej tęgości powstało obszerne wnętrze buta, a więc cholewka nie ociera stopy w żadnym miejscu. Szeroki i wysoki czubek pozwala na swobodne ułożenie palców i eliminowanie ewentualnego urazu. Podwyższona tęgość gwarantuje osobom o opuchniętych stopach komfort użytkowania. Obuwie Dr Orto posiada sprężystą podeszwę pochłaniającą falę uderzeniową powstałą w trakcie zetknięcia stopy z podłożem, co zabezpiecza przed mikrourazami. Większość modeli posiada również wkładkę znacznie poprawiającą komfort chodzenia. Wkładka daje odciążenie w miejscach największego nacisku i zapobiega powstawaniu owrzodzeń i zmian troficznych skóry. Poza funkcją profilaktyczną spełnia również funkcję higieniczną: umożliwia stopom oddychanie i zapobiega odparzeniom.

 

W wybranych wzorach Dr Orto został zastosowany na wyściółkę miękki i przyjemny dla stóp materiał SILBER, wykonany w specjalnej technologii w oparciu o jony srebra.

 

Jeżeli zależy Państwu na obuwiu z taka wyściółka, proszę o informację w uwagach przy zamówieniu. Nasz personel skontaktuje się z Państwem i powiadomi o dostępności. 


Właściwości SILBER:

- posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne (hamuje rozwój bakterii,
  drobnoustrojów, pleśni i grzybów, zapewniając ochronę antybakteryjną),

- neutralizuje nieprzyjemny zapach,

- ma właściwości antyalergiczne,

- zapewnia komfort termiczny, ułatwiając odprowadzenie ciepła oraz utrzymanie
  temperatury ciała w optymalnej temperaturze 37 stopni Celsjusza,

- absorbuje wilgoć gwarantując jednocześnie optymalną ochronę stóp w trakcie
  długotrwałej eksploatacji.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat danego produktu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Promocje

AXEL 2214
Axel 2214 170,00 zł (-20%) 136,00 zł

Wszystkie promocje