Producenci

Reklama

Dostawcy

Befado Dr Orto 036

Befado Dr Orto 036

Wybierz kolor:

Cancel


85,00 zł brutto

Konstrukcja obuwia dostosowana dla stóp o wysokiej wrażliwości. Pomaga w tym specjalnie dobrany na cholewkę elastyczny, rozciągający się materiał. 

Obuwie Orto stretch, dedykowane jest dla osób ze zniekształceniami stóp takimi jak np. paluch koślawy czy palce młoteczkowate. Zapięcie na rzep bardzo ułatwia wzuwalność i dopasowanie do tęgości stopy. Polecane również jako zapobiegawcze i lecznicze przy stopie cukrzycowej.

 

Właściwości obuwia dr Orto:

Obuwie dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącymi na zespół stopy cukrzycowej, a także dotkniętymi zmianami reumatoidalnymi stóp. Obuwie Dr Orto posiada cechy funkcjonalno-zdrowotne a kształty i wymiary wnętrza są idealnie dostosowane do potrzeb i wymagań stóp osób chorych. W obuwiu Dr Orto dzięki zastosowaniu kopyta o dużej tęgości powstało obszerne wnętrze buta, a więc cholewka nie ociera stopy w żadnym miejscu. Szeroki i wysoki czubek pozwala na swobodne ułożenie palców i eliminowanie ewentualnego urazu. Podwyższona tęgość gwarantuje osobom o opuchniętych stopach komfort użytkowania. Obuwie Dr Orto posiada sprężystą podeszwę pochłaniającą falę uderzeniową powstałą w trakcie zetknięcia stopy z podłożem, co zabezpiecza przed mikrourazami. Większość modeli posiada również wkładkę znacznie poprawiającą komfort chodzenia. Wkładka daje odciążenie w miejscach największego nacisku i zapobiega powstawaniu owrzodzeń i zmian troficznych skóry. Poza funkcją profilaktyczną spełnia również funkcję higieniczną: umożliwia stopom oddychanie i zapobiega odparzeniom.

 

W wybranych wzorach Dr Orto został zastosowany na wyściółkę miękki i przyjemny dla stóp materiał SILBER, wykonany w specjalnej technologii w oparciu o jony srebra.

 

Jeżeli zależy Państwu na obuwiu z taka wyściółka, proszę o informację w uwagach przy zamówieniu. Nasz personel skontaktuje się z Państwem i powiadomi o dostępności. Właściwości SILBER:

- posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne (hamuje rozwój bakterii, 
  drobnoustrojów, pleśni i grzybów, zapewniając ochronę antybakteryjną),

- neutralizuje nieprzyjemny zapach,

- ma właściwości antyalergiczne,

- zapewnia komfort termiczny, ułatwiając odprowadzenie ciepła oraz utrzymanie 
  temperatury ciała w optymalnej temperaturze 37 stopni Celsjusza,

- absorbuje wilgoć gwarantując jednocześnie optymalną ochronę stóp w trakcie 
  długotrwałej eksploatacji.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat danego produktu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Pölking 370017
Pölking 370017 160,00 zł (-10%) 144,00 zł

Wszystkie promocje