Producenci

Reklama

Dostawcy

OMRON M6 Comfort

OMRON M6 Comfort


320,00 zł brutto

Ostatnia sztuka!

Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu odczyt wyników jest niezmiernie łatwy. Urządzenie wyposażone jest również w system informujący o prawidłowości dokonanego pomiaru, a także wykrywający nieprawidłowości w pracy serca np. arytmię. Jest niewielkim, w pełni automatycznym urządzeniem do pomiaru ciśnienia krwi pracującym na zasadzie pomiaru oscylometrycznego. Nowoczesna technologia zapewnia najskuteczniejszy pomiar ciśnienia. OMRON M6 wyposażony jest w podwójny system kontroli pomiaru, są 2 sensory jednocześnie mierzące te same parametry.

OMRON M6 - pamięć 90 pomiarów, automatyczne pompowanie rękawa

Ciśnieniomierz OMRON M6 w celu zapewnienia wygodnego, kontrolowanego procesu pompowania rękawa, bez konieczności wstępnego ustawienia ciśnienia oraz spuszczania powietrza, urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Intelli-Sense. Ciśnieniomierz pozwala zapisać w pamięci do 90 pomiarów i wyznacza średnią w oparciu o trzy ostatnie wyniki. Każdy pomiar zapisywany jest w pamięci razem z datą i czasem wykonania badania. Ciśnieniomierz wyposażony jest w unikalny usztywniany mankiet dwurozmiarowy (Comfort Cuff - pasuje na duże i średnie ramię), który zapewnia łatwe i komfortowe zakładanie. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada przewodnik prawidłowego zakładania mankietu.

 

Technologia Intellisense zapewni Ci zawsze dobry pomiar jednocześnie zapewniając komfort badania.
Dzięki zastosowania drugiego czujnika mierzącego ciśnienie, urządzenie potrafi weryfikować poprawność przeprowadzonego badania.

 

 

Dostarczony wraz z ciśnieniomierzem mankiet daje się łatwo założyć, a technologia Comfort Cuff sprawia, że pacjent nie odczuwa mocnego ucisku podczas pompowania mankietu
 Ciśnieniomierz posiada wskaźnik, który informuje, czy mankiet jest założony poprawnie.

 

Średni pomiar z 10 minut - często zdarza się, że otrzymany wynik jest nieprawidłowy i odbiega od rzeczywistego. Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada funkcję uśredniania 3 pomiarów z ostatnich 10 minut, dzięki czemu czynniki takie jak stres czy złe ułożenie ręki podczas badania mają mniejszy wpływ na wyniki.

 

Dane techniczne:

- Wyświetlacz cyfrowy, ciekłokrystaliczny

- Metoda pomiarowa: metoda oscylometryczna

- Zakres pomiarowy: ciśnienie krwi 0 - 299 mmHg; tętno 40 - 180 uderzeń/minutę

- Dokładność: ciśnienie +/- 3mmHg, tętno +/-5% wartości pokazanej na wyświetlaczu

- Pompowanie: automatyczne przy pomocy pompki elektrycznej wypuszczanie powietrza: automatyczne przez sterowany zawór spustowy

- Pamięć: 90 pomiarów z datą i czasem

- Zasilanie: 4 x 1.5V baterie alkaliczne typu AA

- Czas pracy baterii: nowe baterie wystarczają na około 1500 pomiarów

- Wymiary ciśnieniomierza : 155 x 84 x 131 mm

- Masa ciśnieniomierza: około 355 g bez baterii

 

W zestawie:

- Mankiet

- Instrukcja obsługi

- Futerał

- Zestaw baterii

- Karta gwarancyjna

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty