Kaski Ochronne

Oferujemy najwyższej jakości kaski ochronne marki Toppen 77 w różnej rozmiarówce mające za zadanie zapobieganie przed wstrząsami mózgu przy upadkach na płaskiej powierzchni.

Aktywne filtry

 • Kask Ochronny dla Dzieci
  Szybki podgląd

  Kask Ochronny dla Dzieci

  520,00 zł

  Kask ochronny Toppen 77 ma za zadanie zapobiegać wstrząsom mózgu przy upadkach na płaską powierzchnię. Kaski dostępne są w różnych rozmiarach.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Kask Ochronny dla Dorosłych
  Szybki podgląd

  Kask Ochronny dla Dorosłych

  550,00 zł

  Kask ochronny Toppen 77 mający za zadanie zapobiegać wstrząsowi mózgu po wywrocie na płaskich powierzchniach. Kask dostępny w różnych rozmiarach.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Ochrona głowy - Nasze kaski chronią głowę przed urazami w razie upadku lub uderzenia w głowę. Posiadają dobrą amortyzację.
 • Odpowiedni materiał - Kask jest wypełniony pianką o wysokiej i niskiej gęstości, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały. Zewnętrzna warstwa jest owinięta czystą bawełnianą tkaniną, dzięki czemu jest bardziej komfortowa i pozwala skórze oddychać.
 • Szerokie zastosowania - Kask jest odpowiedni dla osób zagrożonych urazem głowy, osób z chorobami, osób, które niedawno przeszły operację lub osób niepełnosprawnych. Może być noszony o każdej porze roku, nie powodując uczucia dyskomfortu.