• Wyprzedaż!
  • -10%

Berkemann Corinne 03701-889

03701-889
Rozmiar
  • 3
  • 4
  • 4,5
  • 5
  • 6
  • 6,5
  • 7,5
Nasza poprzednia cena 590,00 zł
531,00 zł Zniżka 10%

Najniższa cena z ostatnich 30 dni. 531,00 zł
 

Bezpieczne płatności online

 

Szybka wysyłka i dostawa

 

14 dni na zwrot

Ten wygodny but miejski na sportowej podeszwie łączy komfort i funkcjonalność w szczególnie stylowy sposób. Minimalistyczny pod względem wyglądu, ten model sprytnie ukrywa swoją największą cechę komfortu: elastyczne wstawki w przedniej części stopy i obu bocznych. Ze względu na dużą elastyczność i miękką dodatkową wyściółkę zapewniają one natychmiastowy relaks przy bolesnym ucisku i otarciach stóp, takich jak te spowodowane przez paluch koślawy, odciski. Czysty wygląd i dalszy komfort wynikają ze skoordynowanej kolorystycznie gumki na podbiciu, a także bardzo szerokiemu zapięciu na rzep zapewniają doskonałe dopasowanie, dzięki czemu zapięcie na rzep zapewnia również łatwą obsługę podczas zakładania i zdejmowania.

Oryginalna 5-fazowa wkładka, w którą wyposażone są wszystkie modele Berkmemanna, opiera się w swoich konstruktywnych cechach na oryginalnych sandałach gimnastycznych Berkemanna opracowanych przez ortopedów stóp w latach 50. Rozwijane przez dziesięciolecia i wielokrotnie dostosowywane do najnowszych odkryć ortopedycznych stóp, zasady działania oryginalnej 5-fazowej wkładki pozostały z czasem takie same: aktywne wsparcie naturalnego procesu toczenia podczas chodzenia i pasywne wsparcie anatomii stóp podczas stania. Ponadto wkładka ta specyficznie stymuluje i trenuje mięśnie stóp i łydek, aktywuje funkcję zastawki żylnej, tłumi energię bieżnika, tym samym chroni stawy, a tym samym ma ogólnie pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy.

Wszystkie wygodne modele obuwia z linii stretch Berkemann, jak również ten, mają praktyczne zdejmowane wkładki i dlatego są szczególnie odpowiednie dla użytkowników wkładek sportowych i indywidualnych, a także do ortopedycznych wkładek pomiarowych. Ten komfortowy model Berkemanna ma wysokiej jakości podeszwę o podwójnej gęstości wykonaną z dwóch elementów. TPU zastosowane do podeszwy zewnętrznej zapewnia gumopodobną elastyczność i właściwości antypoślizgowe oraz wysoką odporność na rozdarcie i ścieranie. Jednocześnie napędzane wodą, a tym samym przyjazne dla środowiska PU w podeszwie środkowej działa tłumiąco poprzez pochłanianie energii taktowej.

Obuwie komfortowe Berkemann są projektowane i rozwijane w Niemczech, a także produkowane z europejskich materiałów we własnych zakładach produkcyjnych Berkemann na Węgrzech.

03701-889
1 Przedmioty

Specyficzne kody